English
سه شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۵, ۰۸:۵۶
 
به شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

مشاوره تأمین مالی

 

شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان به عنوان یکی از شرکت های پیشرو، در زمینه انتخاب روش تامین مالی مناسب برای شرکت های مختلف خدمات مشاوره ارائه می­ دهد و در این راستا تلاش می­ کند تا به شرکت­ ها در جهت تعیین مناسب­ ترین روش تأمین مالی کمک کند. این شرکت رکورد بزرگترین حجم عرضه اوراق مشارکت در بورس اوراق بهادار و همچنین بیشترین عرضه اوراق در سال 91 را در اختیار دارد.

کارشناسان و مشاوران شرکت با بررسی و تحلیل ساختار سرمایه و بدهی شرکت ها استراتژی مناسب برای تامین مالی شرکت ها را طراحی می­ نمایند. در واقع شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان با به کارگیری تخصص و دانش کافی و شرایط و مقتضیات شرکت به ارائه مشاوره های تخصصی در این حوزه می پردازد به گونه ­ای که شرکت ­ها و پروژه ­ها بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن تامین مالی شوند و در عین حال بتوانند ابزار و روش تامین مالی با حداقل ریسک و هزینه  تامین مالی را انتخاب نمایند.

همچنین شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان در حوزه فرایند عرضه و پذیرش اوراق تأمین مالی، مشاوره تخصصی ارائه می دهد. پذیرش به معنای تطبیق وضعیت اوراق بهادار و ناشر آن با شرایط مندرج در دستورالعمل مربوطه، به منظور فراهم شدن صدور مجوز و امکان انتشار اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار است. در این راستا شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان تمام یا بخشی از وظایف ناشر اوراق بهادار را که براساس مقررات بازار سرمایه تعیین گردیده، انجام می ­دهد و به بیان دیگر، این شرکت به عنوان رابط میان ناشران اوراق بهادار متقاضی پذیرش در بورس­ ها عمل می­ کند.

 

تامین مالی 
 

از جمله خدمات مشاوره عرضه می توان به مشاوره در زمینه پذیرش ناشر در بورس اوراق بهادار و افزایش سرمایه شرکت ها اشاره کرد. زمانی که یک ناشر قصد ورود به بورس اوراق بهادار را دارد نیازمند طی یک سری مراحل قانونی و اداری است که شرکت لوتوس پارسیان در این زمینه به ناشر مشاوره می دهد. همچنین اگر ناشری قصد افزایش سرمایه داشته باشد نیازمند تهیه گزارش توجیهی و طی مراحل قانونی است که در این زمینه نیز شرکت تامین سرمایه مشاوره های لازم را ارائه می ­دهد.


تامین مالی 01  

 

از دیگر خدمات مشاوره­ ای تأمین مالی این شرکت می توان به مشاوره در زمینه انتشار اوراق بدهی مانند اوراق مشارکت، اجاره، مرابحه و گواهی سپرده عام اشاره کرد. ناشرانی که قصد تأمین مالی برای پروژه های خود را دارند و نیاز به انتشار اوراق مشارکت دارند باید گزارش توجیهی برای پروژه تهیه کرده و مراحلی را طی نمایند. شرکت لوتوس پارسیان خدماتی مانند مشاوره عرضه و تهیه گزارش توجیهی و طی روال قانونی را برای ناشران اوراق مشارکت انجام می­ دهد. همچنین اگر شرکتی قصد تأمین دارایی مورد نیاز، نقدینگی یا سرمایه در گردش را داشته باشد می تواند از اوراق اجاره یا مرابحه استفاده نماید. انتشار هر کدام از این اوراق مستلزم شرایط خاصی برای ناشر می باشد که شرکت تامین سرمایه بررسی این شرایط و طی مراحل انتشار اوراق را برای ناشران طرف قرارداد خود بر عهده دارد.

info@parsianlotusib.ir
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان می‌باشد.